O mně

Ondra – Gorillarush

Zdravím všechny benzínem nasáklé kůže. Já jsem Ondra a tohle je můj auto blog.

Mým posláním jsou auta a stále tvrdím, že jsem na světě právě kvůli nim. Zkrátka nadšenec, který k psaní o autech přičichl před několika lety. Tehdy mi ani nedocházelo, čeho se dopouštím a jak moc si ovlivním dosavadní život. Narazil jsem na jednu stránku, kde skupina lidí psala velmi poutavé příspěvky k fotkám s auty. Neunikl mi jediný příspěvek, díky tomu ani ten, kde byla výzva, že hledají dalšího do party. Na nic jsem nečekal a poslal „životopis“. Neskutečně mě to naplňovalo a chrlil jsem jeden příspěvek za druhým. Celý tento kolotoč zapříčinil, že se v mé hlavě odehrávaly velkolepé plány, jak to celé posunout dál. Proto jsem teď tady, ten, který už chce dělat to, co ho nejvíce baví. 

Dlouho jsem přemýšlel, zda vůbec začnu něco psát. Již kdysi jsem měl choutky cosi spisovat, ale bohužel, nikdy to nedopadlo tak, jak bych si přál. Ovšem, čas pokročil a já již nevydržím mlčet. Možná je to nový začátek něčeho velkého, možná se na to za pár týdnů vyseru, ale teď mám energii a chuť něco tvořit. Předem upozorňuji, že si nebudu brát servítky! Komu to nevyhovuje, nechť zde neztrácí svůj čas. 

Proč s tím vůbec začínám. Jak jsem zmínil výše, před nějakým časem jsem byl součástí jednoho projektu, který byl zaměřený na psaní kolem aut. Idea byla perfektní, chtěli jsme to pořádně rozjet. Ze začátku se nám dařilo, oslovili jsme spoustu nadšenců, ale tím to skončilo. Ve skupině, která se o celý kolotoč měla starat, bylo přes dvacet lidí. Pro někoho super, byl to depozitář profesí okolo aut, focení a propagace. Dalo se to skvěle využít, ale využilo se to jen k tomu, že se vytvořil absolutní chaos. 

Chaos, který nás doslova pohltil. Byla to velká čára přes rozpočet, absolutně jsme to nezvládli a vytvořili si odpor něco dál tvořit. I když fanoušci přímo jásali nad našimi příspěvky, nikdy, opakuji, nikdy jsme se nedokázali dostat dál. Nyní nastal čas, abych to zkusil znovu! Chci přinášet neotřelé informace, pocity, dojmy, a hlavně nadšení ze světa aut. Možná si řeknete, takových webů, FB stránek a kdo ví čeho je hodně. Vězte, že tohle bude jiné. 

Nechci nikomu konkurovat, to přenechám jiným. Já přináším alternativu, k pobavení, možná k poučení. Nebudu kopírovat texty z jiných médií nebo se chvástat cizím peřím. Vše bude čistě výplodem mé hlavy. 

I po letech to stále platí „Mám auta rád, tak proč o nich psát nudně“

Vítejte na blogu o autech, na blogu, který není jako ostatní.

Kontaktní formulář

9 + 11 =

"Auta mě baví, tak proč o nich psát nudně."

Ondřej Uher